23.04.2018, 21:01

G7 і Україна домовилися разом протистояти російській агресії - Клімкін

G7 і Україна домовилися разом протистояти російській агресії - Клімкін
G7 і Україна домовилися разом протистояти російській агресії - Клімкін

Члени Великої сімки (G7) погодилися об'єднати зусилля, щоб допомогти Україні в протистоянні російської агресії.

Про це за підсумками участі в спеціальній сесії саміту міністрів закордонних справ країн G7 розповів глава МЗС України Павло Клімкін.

«Головним підсумком я бачу те, що агресію проти України вони розцінюють як агресію проти всього цивілізованого світу. Це було дуже чітко сказано усіма учасниками, а не прозвучало окремої реплікою. Ми також домовилися працювати разом, щоб цю агресію відбивати », - сказав Клімкін.

Він підкреслив, що міністри розуміють: Росія продовжить дестабілізувати Україну, тому допомогу нашій державі критично важлива для всієї Сімки.

За словами українського міністра, під час зустрічі йшлося також про сприяння Великої сімки в реформуванні України.

«Ми домовилися поміркувати над деякими форматами, як збільшити роль Сімки і щодо відображення цих загроз, і щодо подальшого сприяння в реформах. Там звучали деякі ідеї, які я поки не можу озвучити, тому що вони знаходяться на розгляді у головування, але за пару місяців, коли їх опрацюють, повинно було б бути просування », - зазначив глава української дипломатії.

На вихідних міністр закордонних справ України Павло Клімкін знаходився в Торонто, де зустрівся з главами зовнішньополітичних відомств країн-членів G7, провів окремі двосторонні зустрічі з міністрами закордонних справ Німеччини та Великобританії, а також в.о. державного секретаря США.     110


Новини по темі:avatar