12.08.2018, 13:15

Фейк про звільнення Сенцова може виходити від працівників колонії, - Денісова

Фейк про звільнення Сенцова може виходити від працівників колонії, - Денісова
Фейк про звільнення Сенцова може виходити від працівників колонії, - Денісова

Поширювати неправдиву інформацію щодо Олега Сенцова можуть безпосередньо працівники колонії "Білий ведмідь" у Лабитнангі, де перебуває український політв'язень.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це "Громадському" повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Омбудсмен прокоментувала інформацію, яку напередодні розповсюдила журналістка Вікторія Івлєва про те, що літак із Сенцовим нібито вилетів із Салехарда, яку пізніше спростувала Федеральна служба виконання покарань, а також сама журналістка, зазначивши, що "над ними просто посміялися".

"Важко коментувати це... Сподіваємося кожного разу, що буде підтверджено інформацію (про звільнення Олега Сенцова. - Ред.), але в Лабитнангі (в колонії. - Ред.) так жартують із журналістами і громадянами, які думають, що налагодили контакт із працівниками в колонії", - говорить Денісова.

Вона також нагадала, що в п'ятницю, 9 серпня, у Сенцова була медична комісія, і після обстеження, за неофіційними даними (Денісова зазначає, що документів, які б підтверджували цю інформацію наразі немає), є два висновки: по-перше, що Сенцов для 90 днів голодування "почувається нормально", по-друге, що його можна перевозити.

"Вчора говорили з Москальковою (уповноважена РФ із прав людини Тетяна Москалькова. - Ред.). Вона каже, що у нього все в порядку, нічого нового, її риторика не змінилася", - додала омбудсмен.

 Джерело: censor.net.
     250


avatar