08.04.2019, 06:54

ФБР веде розслідування проти Коломойського - ЗМІ

ФБР веде розслідування проти Коломойського - ЗМІ
ФБР веде розслідування проти Коломойського - ЗМІ

Федеральне бюро розслідувань веде розслідування проти олігарха Ігоря Коломойського стосовно можливих фінансових злочинів, включно з відмиванням коштів.

Про це повідомляє видання The Daily Beast з посиланням на 3 джерела.

«За даними джерел, слідчі вивчають інформацію про ймовірні фінансові злочини, включно з відмиванням коштів. За їх інформацією, росзлідування широкомасштабне і триває досить давно. Коломойському не були пред'явлені звинуваченні у жодному злочині, а адвокат, який його представляє, заявив, що той відкидає будь-які правопорушення», - йдеться у статті.

«Пан Коломойський категорично заперечує, що він відмивав якісь кошти в США», - сказав Майк Салліван, адвокат юридичної фірми Ashcroft Law Firm, яка представляє інтереси олігарха.

«Він - бізнесмен. Його банк захопив уряд, стверджуючи, що той перебуває на межі крахі. Ця інформація виявилася хибною», - додав адвокат.

«Прокуратура США у Північному окрузі Огайо бере участь у розслідуванні, оскільки Коломойський має там інвестиції», - пише газета з посиланням на Kyiv Post.

За даними The Financial Times, олігарх зараз живе у Герцлії (Ізраїль). Експерти у правоохоронних органах стверджують, що його нинішнє місце перебування може ускладнити будь-які спроби США щодо його екстрадиції.Джерело: Українська Правда
     47


avatar