28.05.2018, 14:00

Еміратська “DP World” збільшить інвестиції у різні сектори економіки України

Еміратська “DP World” збільшить інвестиції у різні сектори економіки України
Еміратська “DP World” збільшить інвестиції у різні сектори економіки України

Президент України Петро Порошенко запросив «DP World» інвестувати не лише в розвиток портової інфраструктури, а й у залізничний транспорт та сільське господарство.

Про це він зазначив під час зустрічі з головою ради директорів та головним виконавчим директором групи компаній «DP World» Султаном Ахмедом бін Сулаїмом.

Президент відзначив участь учать голови ради директорів групи компаній «DP World» у засіданні Національної інвестиційної ради та подякував за спільні зусилля із покращення інвестиційного клімату в Україні.

“Глава держави також наголосив на важливості збільшення можливостей для інвестування в Україні та запросив групу компаній «DP World» інвестувати не лише в розвиток об’єктів  портової інфраструктури. Співрозмовники обговорили плани компанії щодо участі у програмі приватизації в Україні та продовження інвестування в економіку нашої держави у галузях залізничного транспорту та сільського господарства”, – йдеться у повідомленні.

Голова ради директорів групи компаній «DP World» Султан Ахмед бін Сулаїм подякував Президенту України за можливість участі у засіданні Національної інвестиційної ради, назвавши цю зустріч дуже корисною для представників бізнесу.

DP World (Dubai Port World) – один з найбільших світових портових операторів.

Станом на 2011 рік, згідно зі звітом лондонської консалтингової компанії Drewry Shipping Consultants, компанія Dubai Worlds Ports стала третім найбільшим портовим оператором в світі.     397


Новини по темі:avatar