22.04.2019, 18:41

Дмитро Гордон закликав Зеленського ніколи не йти на компроміс з Росією

Дмитро Гордон закликав Зеленського ніколи не йти на компроміс з Росією
Дмитро Гордон закликав Зеленського ніколи не йти на компроміс з Росією

Дмитро Гордон, журналіст, засновник інтернет-видання «ГОРДОН» вважає, що успіх Зеленського - це успіх молодої української демократії. Про це повідомляє видання ГОРДОН. 

Проте він закликає Володимира Олександровича робити справжні реформи, та висловлюю надію, що команді шостого президента України не буде злодіїв. 

«Якщо Зеленський не виправдає надій, зрозуміло, що його переоберуть – це ще добре. Але люди будуть плювати в слід. А ось цього дуже не хотілося б», - розповідає Дмитро Гордон.

«Я хочу, щоб у нас закінчилася війна. Водночас я дуже не хочу, щоб Україна йшла на якісь поступки Росії. У нас окуповано Крим і Донбас. І ми ніколи не змиримося з їх втратою. Я впевнений, що ми повернемо і Крим, і Донбас. Я звертаюся до Володимира Зеленського з проханням ніколи про це не забувати. І ніколи не йти на компроміс із Росією, якщо постане питання про визнання анексії Криму і Донбасу. Я розумію, що не особливо слід чекати допомоги від наших західних друзів. Нам треба сподіватися на себе. Нам потрібно побудувати в Україні таку економіку, щоб мільйони українців, які перебувають за межами нашої країни, повернулися додому. Щоб вони розуміли і відчували – вдома їм краще, ніж десь. Щоб тут вони отримували більше грошей, ніж у Польщі, Іспанії або Італії. Щоб вони почувалися тут справжніми господарями своєї чудової країни», - зазначив Дмитро Гордон

Журналіст розповідає, що для нього перемога Зеленського - це шанс для України, надія на те, що українці почуватимуть себе господарями в домі. 

      506


avatar