24.01.2022, 06:59

Держдеп США дозволив своїм дипломатам покинути Україну

Держдеп США дозволив своїм дипломатам покинути Україну
Держдеп США дозволив своїм дипломатам покинути Україну

24 січня Державний департамент Сполучених Штатів дозволив добровільний виїзд з України своїм дипломатам, а також зобов’язав їх вивезти членів своїх родин з посольства у Києві. Про це повідомляє Посольство США в Україні. 

У заяві йдеться, що санкціонований від’їзд дає можливість працівникам покинути Україну, якщо вони самі того бажають, проте це не обов’язково. Обов’язковий виїзд повинні здійснити тільки члени їх родин. 

Крім того, Держдеп оновив четвертий рівень небезпеки щодо подорожей в Україну та застерігає своїх громадян поки що утримуватись від поїздок. 

«Не подорожуйте через посилення загроз значних військових дій Росії проти України». Рекомендація щодо подорожей уже була на четвертому рівні – не подорожуйте через COVID-19. 

Зазначається, що військові дії Росії можуть початися в будь-який момент, і уряд Сполучених Штатів не зможе евакуювати американських громадян у такій непередбачуваній ситуації.

«Тому громадяни США, які зараз перебувають в Україні, повинні планувати відповідним чином, в тому числі, покладаючись на власні сили, комерційні варіанти, якщо вони вирішили залишити країну»

Нагадаємо, раніше вже повідомлялось про те, що посольство США в Києві просило дозвіл у Держдепу на виїзд своїх родин, проте речник Державного департаменту США тоді не підтвердив ці чутки.      251


avatar