25.11.2018, 12:40

День білої стрічки - світ виступає проти насильства над жінками

День білої стрічки - світ виступає проти насильства над жінками
День білої стрічки - світ виступає проти насильства над жінками

Сьогодні, у День білої стрічки, 25 листопада, чоловіки у різних країнах приколюють до одягу білу стрічку, як символ підтримки у прагненні викорінити насильство щодо жінок, і таким жестом закликають інших підтримати цю ініціативу.

Глобальна ініціатива "Біла стрічка", що походить із Канади, є найбільшим світовим рухом, який має на меті залучення чоловіків до вирішення проблеми насильства з боку чоловіків щодо жінок і дівчат.

В Україні до цієї акції долучились і представники Національної поліції. Про що повідомили на офіційному сайті.

"Ця масштабна інформаційно-просвітницька кампанія організована Проектом підтримки підготовки поліцейських (РТАР) у партнерстві з громадською організацією "Біла Стрічка України". Кампанія покликана підкреслити важливу роль Національної поліції, яка щодня стоїть на передовій лінії та працює над збільшенням розуміння, запобіганням та протидією насильству чоловіків щодо жінок та дівчат, адже все починається з обізнаності про проблему. Долучення керівників поліції на усіх рівнях, зокрема чоловіків, до цієї ініціативи – ще один крок до подолання насильства відносно жінок в Україні.",- йдеться у дописі Нацполіції.

Не треба залишатись осторонь коли Ви стали свідками або потерпілими насильства у сім'ї!

Повідомляйте одразу правоохоронні органи.     299


avatar