15.12.2018, 15:29

Чому українців не влаштовує Порошенко

Чому українців не влаштовує Порошенко
Чому українців не влаштовує Порошенко

Президент Порошенко став президентом, який дійсно підняв армію, домігся безвізового режиму, автокефалії, санкцій проти Росії, став людиною, яка відновила за власні кошти систему ППО. Такий лідер як мінімум заслуговує на повагу. Але ні, українці так не вважають. Виникає питання: чому? Злочинний Порошенко - це ідеальна причина. Причина всіх особистих проблем, нездатності пристойно заробити, купити хорошу машину і відпочити на Мальдівах. Причина сірого життя і перманентного похмілля.

Про це у своєму блозі пише журналіст Олександр Костюк.

Він зазначає, ненависть до «барижної влади» допомагає усунути певний психологічний дискомфорт, який виникає, коли громадянин не надто хоче виконувати цивільні обов'язки. Громадянином бути непросто: важко і незручно. Не дуже комфортно, мабуть, відчуває себе молода здорова людина, ховаючись від військкомату або не сплачуючи податки. Боротьба зі злочинною владою, внутрішньою окупацією, «режимом Порошенко» дозволяє підняти самоповагу і соціальний статус. Хто посміє сказати, що в тяжкі часи ти осторонь? Ти активіст! Ти боровся! З режимом внутрішньої окупації, звичайно ж, вдома.

Досвідчені фахівці майстерно застосовують деталі: «кондитер», «бджоляр», «Вальцман», «Фраерман», «липецька фабрика», «любі друзі».Джерело: From-ua.com
     282


avatar