26.01.2019, 22:25

Борислав Береза піде на дуель з Т-72УА

Борислав Береза піде на дуель з Т-72УА
Борислав Береза піде на дуель з Т-72УА

Чимало погроз пролунало в адрес Борислава Берези через інцидент з російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою в кулуарах ПАРЄ. Лідер Чечні Рамзан Кадиров закликав депутата Верховної Ради вибачитись перед Скабєєвою та пригрозив йому «дзвінким ляпасом». А от сенатор від Рязанської області Ігор Морозов (Росія) пішов далі і викликав Березу на дуель. 

Народний депутат України назвав Морозова твариною та «феєричним ідійотом», та зазначив, що на ньому вирішив попіаритися «весь нафталін із Запоребрика».

«Я так зрозумів, що тепер на мені вирішив пропіаритися весь нафталін з Запоребріка. Якась тварина, яка вважає, що воно сенатор з Рязані, викликало мене на дуель. На відстані 100 метрів. Воно планує стріляти з пістолета. На відстані 100 метрів. З пістолета. Феєричний ідійот. Може хвороба яка там у них? Найсмішніше, що надіслав мені це мій приятель з Росії, який сказав, що раніше про цю тваринку нічого не чув. Ніколи. Мабуть нажертися воно у себе в Рязані не свіжої настоянкою глоду і понеслося в його замутнена свідомості ...» - написав Борислав Береза на своїй сторінці у Facebook.     287


avatar