06.07.2018, 21:32

Аваков запропонував обмежити неонацистам в'їзд у "країни цивілізованого світу"

Аваков запропонував обмежити неонацистам в'їзд у "країни цивілізованого світу"
Аваков запропонував обмежити неонацистам в'їзд у "країни цивілізованого світу"

Міністр внутрішніх справ заявив про це 6 липня під час зустрічі із послами та дипломатами країн G7, коментуючи розслідування поліцією останніх нападів на ромські поселення.

Про це інформує прес-центр Міністерства внутрішніх справ України.

"Ми багато уваги приділяємо неонацистським організаціям. У суспільстві має бути атмосфера, коли бути прихильником таких рухів – нецікаво, некруто та невигідно. Реакція на дії таких організацій з боку міжнародних партнерів має бути така ж, як і на кримінальні елементи, - обмеження в'їзду до цивілізованого світу. Наразі ми ведемо такі переговори із представниками іноземних держав", – зазначив очільник відомства.

За його словами, під час підготовки до погромів ромських поселень створюються точні копії нацистських сайтів російських організацій, які закликають молодь, переважно школярів, до незаконних дій.

"На цьому сайті з'являється модератор, який залучає туди молодь. Далі вони збирають групу наших українських підлітків, стимулюють їх до незаконних дії, а потім зникають. Львівський випадок це дуже яскраво та детально демонструє. 17-річному хлопцю цікаво долучитися до якоїсь футбольної тусовки, взяти участь у бійці, такій операції", – пояснив Аваков.

Він висловив своє сподівання, що його міністерству вдасться зупинити популярність таких рухів в Україні.

“Я пропоную застосувати механізм тиску на цих молодих нацистів – додаткові обмеження на в'їзд до країн ЄС”

– наголосив Арсен Аваков.

Він також повідомив, що тему участі школярів у нападі на ромські поселення обговорювали з міністром освіти Лілією Гриневич.

"Ми подивилися, що можливо зробити, щоб провести інформаційну роботу з учнями старших класів. Ми живемо у атмосфері постійної ненависті та негативу, люди думають, що вони можуть собі дозволити агресію по відношенню до будь-кого, втративши людське обличчя. Я маю повну політичну волю для недопущення таких порушень та проведення превентивної роботи у цьому напрямку. Наша задача – зруйнувати всі ці нацистські об'єднання", – підкреслив міністр внутрішніх справ.Джерело: 24 канал
     299


avatar