05.06.2019, 15:01

Аваков через вбивство дитини поліцейськими у відставку не піде

Аваков через вбивство дитини поліцейськими у відставку не піде
Аваков через вбивство дитини поліцейськими у відставку не піде

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України заявив, що не буде писати заяву на свою відставку. Крім того, він додав, що не повинен звільнятись і Сергій Князєа. 

Про це він заявив в кулуарах уряду після засідання Кабміну, повідомляє РБК-Україна посилаючись на телеканал 112

«Я не напишу заяву про відставку. Але мою відставку у відповідному порядку може розглянути цей парламент, або наступний», - заявив міністр. 

«Я не вважаю, що глава поліції Князєв повинен йти у відставку. Він добре працює і робить все, що від нього залежить», - зазначив він.

Нагадаємо, вчора в Харкові, Одесі, Львові, Луцьку, Вінниці, Черкасах, Полтаві та Івано-Франківську проходили акції з вимогою відставки Арсена Авакова. 

Причиною протестів стало вбивство 5-річного хлопчика п'яними правоохоронцями. Хлопчик грався на дитячому майданчику, коли п'яні поліцейські стріляли по металевим банкам. В результаті під час стрілянини куля потрапила в хлопчика. На наступний день він помер в лікарні.

Вчора поліцейським обрали запобіжний захід. Суд заарештував їх на два місяці без можливості внесення застави. Вони обидва свою провину не визнають. Також слідство зараз перевіряє версію, що хлопчика міг вбити син одного з підозрюваних поліцейських.     125


avatar