03.02.2019, 17:25

Арсеній Яценюк про кандидатів в президенти: «Це навіть не популізм, це - новий більшовизм».

Арсеній Яценюк про кандидатів в президенти: «Це навіть не популізм, це - новий більшовизм».
Арсеній Яценюк про кандидатів в президенти: «Це навіть не популізм, це - новий більшовизм».

Арсеній Яценюк на всеукраїнському з`їзді партії «Народний фронт» порівняв теперішні політичні сили з тими, які були 100 років тому та назвав їхню передвиборчу агітацію більшовизмом.

«Дивлюся на список кандидатів в Президенти. Їх вже там, здається, декілька десятків. Хто ці люди? Що вони вміють, що знають? Що вони зробили у своєму житті? Де вони були у 2014 році, коли країна падала? Що вони обіцяють?

Порівняв їхні обіцянки з обіцянками інших так званих політиків, а точніше сил, які були всього-на-всього 100 років тому. Це навіть не популізм. Це новий більшовизм» - зазначає Арсеній Петрович.

«Ви пригадуєте тезу «Влада - радам»? Чим це закінчилось? Це закінчилось тим, що вся влада була в руках однієї більшовицької партії і в країні був диктат. Ви пригадуєте тезу? Ось вона зараз популярна... «Мир народам»? Чим вона закінчилась? Війною, змовою Сталіна-Гітлера, репресіями, захопленням територій, і винищенням українського політичного класу інтелігенції. 

Ви пригадуєте тезу «Земля - селянам»? Чим вона закінчилась? Колективізацією, знищенням українського господаря і голодомором. Ця історична паралель сьогодні має реальне відображення в українському політичному середовищі. Пропонуються прості рішення! Всім - все! Завтра вранці! Зарплати, пенсії, робочі місця... гривні поміняєм на долари, і збільшимо все в десять разів, тільки виберіть! Жоден, практично жоден з них не прочитав Конституції і не усвідомлює своєї міри відповідальності перед Україною і перед тим високим постом, на який вони йдуть. В Конституції не написано, що президент займається зарплатами, пенсіями, інноваціями, інвестиціями, економікою, бюджетом... Знайдіть мені одну фразу в Конституції, де це - в повноваженнях президента! Вони брешуть! Вони безвідповідально брешуть українському народу» - зазначив Арсеній Яценюк. 

«Ми не обіцяли, ми робили. На трибуні Парламенту я декілька разів говорив: «я нічого не обіцяю, ні сьогодні, ні завтра. Все, що в силах нашої команди, ми зробимо». Так, це була титанічна робота. Історія її оцінить. І історія вже почала її оцінювати» - підсумував Яценюк.     279


avatar