06.06.2018, 11:30

Арешт активів Газпрому позначиться на транзиті, - Міненерго РФ

Арешт активів Газпрому позначиться на транзиті, - Міненерго РФ
Арешт активів Газпрому позначиться на транзиті, - Міненерго РФ

Заходи, що вживаються Нафтогазом України щодо примусового стягнення з Газпрому $ 2,6 млрд, не сприяють вирішенню питання щодо продовження термінів транзиту газу через Україну.

Про це заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак, передає Інтерфакс-Україна.

«Газпром працює над правовою стороною питання, тому звичайно на наш погляд ті заходи, які сьогодні роблять українські колеги по стягненню заборгованості, вони не призводять до позитивного вирішення цього питання з точки зору подальшої взаємодії та обговорення на майбутнє ситуації, пов'язаної з поставками газу на Україну , з транзитом і так далі. Тому ми вважаємо, що для подальших партнерських відносин негативний ефект наносять такі дії. І бачимо, що з боку європейських держав, які націлені на те, щоб були відрегульовані ці відносини, є якесь здивування тим, що це так сьогодні відбувається », - заявив російський міністр.

При цьому він допустив, що уряд РФ може розглянути питання про підтримку Газпрому в зв'язку з арештом його активів, але після юридичних консультацій.

«Сьогодні йде ще юридична робота того процесу, який був запущений. І коли буде юристами проведена відповідна оцінка, і дані рекомендації, тоді можна буде щось конкретне говорити », - сказав він     338


Новини по темі:avatar