05.06.2018, 20:45

Антонов не збирається відновлювати співпрацю з Росією

Антонов не збирається відновлювати співпрацю з Росією
Антонов не збирається відновлювати співпрацю з Росією

Державне підприємство "Антонов" не збирається відновлювати співпрацю з російською стороною для виготовлення та модернізації літаків Ан-124-100 Руслан, а також заявляє про неможливість виробляти їх російською стороною.

Про це повідомила прес-служба підприємства.

"Питання про відновлення серійного виробництва літаків Ан-124-100 Руслан з російською стороною фахівцями ДП Антонов не обговорюється "- йдеться у повідомленні.

На підприємстві повідомили, що в Ульяновську був побудований виробничий комплекс, який отримав назву Авіастар, саме для випуску Русланів. За допомогою Антонова було запущено серійне виробництво цього літака і випущено 36 літаків.

"Якщо мова йде про модернізацію, то передбачається внесення змін до типової конструкції. При цьому, тільки розробник літака - держпідприємство Антонов має всі технічними знаннями і необхідною інформацією про конструкції, властивості, ресурсу, терміну служби і льотної придатності літаків Ан-124-100, включаючи дані випробувань і аналізів, необхідних для збереження цілісності конструкції. Таким чином, виготовлення літаків сімейства Ан-124 під маркою Антонов без участі держпідприємства Антонов неможливо ", - йдеться в повідомленні.Джерело: Обозреватель
     312


Новини по темі:avatar