03.09.2021, 06:10

Антисептики, маски, відео: Умань готова прийняти хасидських паломників

Антисептики, маски, відео: Умань готова прийняти хасидських паломників
Антисептики, маски, відео: Умань готова прийняти хасидських паломників

Центром громадського здоров’я доставлено майже 20 тис антисептиків і 190 тис медичних масок до хасидських паломників в Умань. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я. 

До заходу долучилися представники МОЗ, місцевої влади, Центру з контролю і профілактики захворювань США, Червоного Хреста України, Благодійний Фонд Рабі Нахмана, старший координатор програм американської допомоги в Україні Девід Шлефер та інші.

Так, для паломників, що прибувають із інших країн, були розроблені інформаційні відео про ознаки COVID-19, протиепідемічні заходи під час пандемії тощо. Ролики вже розміщені у міжнародних аеропортах «Бориспіль» і «Львів».

Крім цього, Центр громадського здоров’я надрукував інформаційні матеріали з правилами поведінки впродовж перебування в Україні, картою лабораторій тестувань на COVID-19, корисними номерами телефонів та інше. Брошури, флаєри та банери відправили до аеропортів України та Умані.

Також авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» розмістить друковані матеріали на борту своїх літаків.

Головними точками, де паломники зможуть отримати засоби індивідуального захисту, брошури та допомогу, є намети Червоного Хреста України, що вже поставлені на вулиці Пушкінській в Умані.

Варто зазначити, що цьогоріч Центр вперше в Україні запустив гарячу інформаційну лінію, за якою паломників консультуватимуть з питань здоров’я англійською та івритом.

Інформаційні матеріали було розроблені в межах Проєкту міжнародної технічної допомоги «Надання підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України для зміцнення та розбудови спроможності системи охорони здоров’я для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики», що впроваджується Державною установою «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» за фінансування Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC). Засоби індивідуального захисту закуплені також за кошти CDC.Джерело: Центр громадського здоров’я.
     329


avatar