27.06.2018, 13:29

У законодавстві в частині реєстрації громадських формувань є зміни

У законодавстві в частині реєстрації громадських формувань є зміни
У законодавстві в частині реєстрації громадських формувань є зміни

17 червня 2018 року набув чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», яким внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». 

Даними змінами ВИКЛЮЧЕНО З ПЕРЕЛІКУ ДОКУМЕНТІВ, які подаються на державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи, документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту громадського формування про внесення змін до Єдиного державного реєстру.

Також, внесено зміни до вимог щодо подання документів для державної реєстрації, зокрема частину другу статті 14 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» викладено в наступній редакції: «Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу. У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі)».

Перелік документів, що відповідно до їх функціонального призначення, зокрема, посвідчують особу встановлений частиною першою статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» та включає: 

паспорт громадянина України; 

паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

дипломатичний паспорт України;

службовий паспорт України; 

посвідчення особи моряка; 

посвідчення члена екіпажу; 

посвідчення особи на повернення в Україну; 

тимчасове посвідчення громадянина України;

посвідчення водія; 

посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;

посвідка на постійне проживання; 

посвідка на тимчасове проживання; 

картка мігранта; 

посвідчення біженця; 

проїзний документ біженця; 

посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

проїзний документ особи, якій надано додатковий захист.     266


avatar