04.09.2018, 18:17

У службі зайнятості запровадять «кар’єрних радників»

У службі зайнятості запровадять «кар’єрних радників»
У службі зайнятості запровадять «кар’єрних радників»

Про це повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

Державна служба зайнятості України планує з 1 січня 2019 року впровадити в центрах зайнятості «кар'єрних радників». Про це повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

«Сьогодні у службі зайнятості одночасно із реформуванням та оптимізацією роботи здійснюється осучаснення сервісів з працевлаштування. Кожному клієнту фахівці надають індивідуальні консультації та рекомендації,  щоб підвищити у безробітних мотивацію до праці, вивчаємо професійні нахили, пропонуємо навчання та перенавчання на затребувані професії» - зазначає директор обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

За словами посадовця, впровадження інституту кар’єрних радників передбачає індивідуальний супровід шукача роботи для їх подальшого працевлаштування.

Нагадаємо, 27 серпня 2018 року, відбулася робоча зустріч керівництва Міністерства соціальної політики та Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з представниками Міжнародної організації праці (МОП). Одним із питань обговорено  впровадження в  роботу служби зайнятості «кар’єрних радників». Експерти МОП мають надати практичні рекомендації на основі найкращого міжнародного досвіду для фахівців Держслужби зайнятості щодо посадових обов'язків «кар'єрних радників», їх підготовки, співпраці з іншими структурними підрозділами для розвитку сервісної служби.

Наразі апробація впровадження в роботу Служби зайнятості «кар’єрних радників» проводиться в Сарненському районному центрі зайнятості Рівненської області.     269


avatar