23.10.2018, 09:42

У Продана готують чергову корупційну схему у сфері будівництва в м. Чернівці, - політолог

У Продана готують чергову корупційну схему у сфері будівництва в м. Чернівці, - політолог
У Продана готують чергову корупційну схему у сфері будівництва в м. Чернівці, - політолог

"На четвергову сесію Чернівецької міської ради знову виноситься пречудовий і геніальний проект рішення Богдана Ковалюка, який несе колосальний корупційний ризик в сфері будівництва в м. Чернівці. Тема там жирна, якщо не на десятки то на сотні мільйонів".

Про це на своїй сторінці у ФБ написав політолог Михайло Шморгун

"Попробую пояснити по-простому. От уявіть собі, що Ви можете в ручному режимі контролювати видачу містобудівних умов і обмежень на певній території. Тобто реально все, що більше собачої будки Ви в ручному режимі можете заборонити чи дозволити будувати. Ви можете дозволити будівництво в зоні Юнеско, можете узаконити уже побудовані "секції" умовному Немирюку, узаконити взагалі все і будь-де в своєму рідному (так сказать) місті.

Саме таку можливість пропонує надати контрольованому Проданом виконкому пан Ковалюк визначивши, на мою думку не зовсім законно, саме виконавчий комітет "спеціально уповноваженим органом з питань видачі містобудівних умов та обмежень".

Оцініть красу гри. Першим пунктом цього свого проекту рішення Ковалюк пропонує відмінити "мораторій" від 2017 року, який вони разом з "більшісю 29" штучно протягнули в ЧМР в пику Каспруку, щоб фактично повністю довести до коллапсу будівельну галузь міста, а другим пунктом - переорієнтовує всі шляхи отримання містобудівних умов на виконком, а якщо чесніше - на Василя Сафроновича, який акі цар буде вирішувати хто де і як будуватиметься в Чернівцях.

(Водночас секретар Чернівецької міської ради Василь Продан заперечив, що згаданий мораторій було ухвалено за його ініціативи. "Це рішення в кінці 2017-го протягнув Каспрук, - написав у коментарі в.о. керівника Чернівців. - Хілько доповідаючи на трибуні після голосування по цьому рішенню радісно плескала в долоні. За це рішення проголосували два депутата РМ з 10-ти Найдиш і Ткачук (по неуважності).  Як можна писати, що це рішення проголосували '29' в піку Каспруку". - РЕД.).

Це рішення містить пряму корупційну небезпеку бо люди з готівковим пресом можуть вирішувати питання мінімізуючи свої витрати, - висловлює далі власне бачення ситуації політолог Шморгун. -  Буде , як вони кажуть "адрєс" куди треба заносити. І з точки зору відповідальності - взяткі-гладкі, так як виконком орган колективний з колективною, а фактично - з відсутньою персональною відповідальністю.

Є ще і політична частина цього рішення. Продан фактично бере за яйця всіх чернівецьких забудовників. Умовний Скрипа чи Мороз, Іглінський чи Саєвський і взагалі всі будуть або дружити з Василем Сафроновичем, або поїдуть забудовувати Сторожинець з Герцою і Путилою...

А забудовники, якщо хто часом не знає, основні фінансисти місцевих політичних партій і БПП, і Свободи, і Народного Контролю , і Самопомочі, і Фронту Змін, і Батькіщини ... Тому це рішення - окрім корупційної складової містить і довгостроковий політичний аспект.

Отакі справи. Отак працює Василь Сафронович. Системно і красиво.

Сесія в четвер. Голосуйте хлопці і буде Вам стабільність і порядок..."Джерело: BukNews
     461


avatar