05.02.2019, 07:38

У ЧНУ ім. Ю. Федьковича офіційно представили О. Ангельского у якості в.о. ректора

У ЧНУ ім. Ю. Федьковича офіційно представили О. Ангельского у якості в.о. ректора
У ЧНУ ім. Ю. Федьковича офіційно представили О. Ангельского у якості в.о. ректора

Вчора, 4 лютого о 12 годині, у центральному корпусі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича офіційно було представлено Олега Ангельського у якості виконуючого обов'язки ректора університету. Виглядало все досить цинічно, пан Олег навіть запустив пряму трансляцію, показуючи як вже екс-ректор Мельничук зачитує рішення з міністерства. Оплесків було не багато, а й зрозуміло, вчену раду це рішення обійшло, адже вочевидь знали, вчена рада порадить йти за законом, а законом передбачено, щоб в.о. ректора був перший проректор, а це далеко не Ангельський. Виступ Мельничука виглядав, як ляпас прозорості та демократичності усьому університету. 

Можна звернути увагу на ще одну важливу деталь, у рішенні з міністерства є така теза "на основі заяви О. Ангельского", то виходить заяву пан Олег писав не порадившись з вченою радою? Цікаво, з ким він радився..

Чи знав він, що діє не в рамках закону? А про який закон може йти річ, коли за плечима Олега стоїть партія "Народний фронт", Арсеній Яценюк та Максим Бурбак, яким конче необхідно зберегти контроль над ЧНУ? 

Після виступу Мельничука слово взяв в.о. обов'язки губернатора області Михайло Павлюк. Досить комічно, коли виконуючий обов'язки вітає та представляє виконуючого обов'язки, особливо у сьогоднішній час, коли представник Порошенка вітає представника Яценюка. Чи означає це, що все ж Яценюк підтримає Порошенка на виборах президента? Також варто не забувати, що Михайло Павлюк тепер є ще й підлеглим Олега Ангельського, адже Михайло не припиняв викладати в університеті на факультеті історії, політології та міжнародних відносин.

Цікаво, що з цього приводу думає Роман Петришин, який за нормами закону зараз мав би бути в.о. обов'язки ректора. Виходить зараз у ректораті присутній мовчазний конфлікт, розголосу якому навряд хтось надасть з учасників.

Боротьба за крісло ректора триває, науковці не політики, тут гра має бути більш красива та витончена.

Далі буде...

Ярослав Величко      286


avatar