14.08.2018, 08:00

У ЧЕРНІВЦЯХ ЗАГАДКОВО ПОМЕР ПАЦІЄНТ ЦЕНТРУ ЛІКУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

У ЧЕРНІВЦЯХ ЗАГАДКОВО ПОМЕР ПАЦІЄНТ ЦЕНТРУ ЛІКУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ
У ЧЕРНІВЦЯХ ЗАГАДКОВО ПОМЕР ПАЦІЄНТ ЦЕНТРУ ЛІКУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

У чернівецькій приватній клініці для нарко- та алкозалежних знайшли мертвим пацієнта.  Родичі впевнені, що чоловіка забили до смерті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Людмила Боднарчук відрядила свого 45-річного сина лікуватися від алкоголізму тиждень тому. Про його смерть їй повідомили телефоном. "Руслан Степанович помер. Я кажу: як? Не знаю, вранці до нього підійшли – він мертвий", - розповіла жінка. У закладі ж рідні вжахнулися. "Тіло було все синє, набрякле – видно, що там побоїв було. Сказали, що його обмотувати вночі скотчем і били", - каже дружина померлого Лариса Бордіяр. 

Це розказали інші пацієнти, котрі почали тікати, щойно дізналися, що родичі померлого викликали поліцію. Тепер у родині сподіваються, що інформацію про вбивство пацієнти-втікачі підтвердять і в поліції. "Запросили осіб, які тут перебували, для встановлення усіх даних. Вони по даному факту допитуються", - розповів заступник начальника Чернівецького відділу поліції Олександр Кушнір. 

Реабілітаційний центр для нарко- та алкозалежних працює посеред житлового сектору, щоправда сусіди про його існування до трагедії навіть не здогадувалися – не бачили нічого підозрілого, ніякого шуму звідти не чули. Навколо немає ні вивісок, ні реклами. Родичі померлого про цей приватний заклад теж дізналися від знайомих, підписали договір і заплатили 9 тисяч гривень за місяць терапії. Тепер визнають, що про методи лікування, як і про дозвільні документи, не розпитували. "Є тут лікар, Сергій, який цим завідує. Я його так ніколи і не бачив в очі. Який каже, куди перерахувати гроші, і як скинути", - зізнався брат померлого Віталій Бордіяр. 

Перевірити методи лікування пацієнтів не вдалося й журналістам – всередину знімальну групу не впустили. "Приватна територія. Психосоціальний центр", - пояснили на вході. Родичам померлого чоловіка там тепер також не раді. В останніх нині сподівання тільки на поліцію, а слідчі чекають висновків медекспертів  про причину смерті пацієнта та перевіряють документацію, яку надали власники закладу. Джерело: ТСН
     358


Новини по темі:avatar