17.05.2018, 16:52

У Чернівцях відбувся третій круглий стіл за участі німецьких партнерів

У Чернівцях відбувся третій круглий стіл за участі німецьких партнерів
У Чернівцях відбувся третій круглий стіл за участі німецьких партнерів

Третій круглий стіл для українських міст, які мають партнерські стосунки з громадами Німеччини, відбувся у Чернівцях. Про це йдеться на офіційному сайті міської ради Чернівців

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук презентував українським колегам успішний досвід партнерства з німецьким містом Мангайм, зокрема у реалізації проекту "Переосмислення громадського простору".

Мешканці міста формують майбутнє» та результати довготривалої співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) у процесі розробки Інтегрованої концепції розвитку міста, реалізації проектів з підвищення енергоефективності бюджетних установ, впровадженні енергозаощадливих технологій в комунальне господарство.

Представники 37-ми українських муніципалітетів були також ознайомлені з результатами співпраці Чернівецької області з округом Швабія, зокрема йшлося про стан реалізації спільного українсько-німецького проекту на тему "Інклюзія", котрий фінансується через Пакет швидкого запуску проекту "Партнерство з містами України".

З доповіді щодо впровадження державної регіональної політики за Програмою «U-LEAD з Європою» учасники круглого столу дізналися про ініціативи для розвитку регіонів України, що фінансуються ЄС, а також оглянули портфоліо відкритих проектів Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Керівник проекту «Партнерства з містами України», доктор Михайло Гамалій презентував актуальний стан та перспективи цього проекту, а завершився круглий стіл обговоренням можливостей системної співпраці між громадами на прикладі партнерського проекту "Широке – Барлебен. Від знайомства до співпраці".

У результаті обговорень вирішено вивчити можливості створення регіональних мереж для обміну досвідом з питань українсько-німецької партнерської співпраці.

Як повідомив Михайло Гамалій, наступна зустріч учасників проекту «Партнерства з містами України» відбудеться 10-11 жовтня 2018 року у місті Фрайбург (Німеччина) під час Третьої комунальної партнерської українсько-німецької конференції.

Фото: city.cv.ua     112


Новини по темі:avatar