29.11.2018, 22:44

У Чернівцях відбувся ярмарок вакансій для людей з інвалідністю

У Чернівцях відбувся ярмарок вакансій для людей з інвалідністю
У Чернівцях відбувся ярмарок вакансій для людей з інвалідністю

29 листопада 2018 року у Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького обласного центру зайнятості. 

Нині на 36 підприємствах, установах та організаціях Чернівців є 127 актуальних вакантних посад для таких людей.

«Роботодавці при працевлаштуванні людини з інвалідністю повинні враховувати їхні потреби та можливості, рекомендації медико-соціальної експертної комісії, і на робочих місцях створити  відповідні умови для таких людей. Сьогодні тут на ярмарку присутні 14 роботодавців з різних сфер діяльності, які пропонують роботу особам з інвалідністю», - каже директор Чернівецької міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості Іван Тимошенко.

На нинішньому ярмарку вакансій роботодавці міста презентували вільні посади у банківській сфері, у галузях промислового виробництва, легкої промисловості, у сфері послуг, комунального господарства міста, залізниці. Також фахівці служби зайнятості індивідуально інформували відвідувачів ярмарку про усі актуальні вакансії для осіб з інвалідністю на ринку праці міста. Під час обслуговування громадян з інвалідністю у міській філії обласного центру зайнятості забезпечили адресний та індивідуальний підхід до кожного. Окрім цього учасники заходу мали можливість отримати індивідуальні консультації з правових питань у юрисконсульта філії.

      262


avatar