05.02.2019, 18:53

У Чернівцях поліція подала на Володимира Бешлея до суду

У Чернівцях поліція подала на Володимира Бешлея до суду
У Чернівцях поліція подала на Володимира Бешлея до суду

У Чернівцях правоохоронці ініціювали судовий процес щодо директора департаменту житлово-комунального господарства Володимира Бешлея через ситуацію на дорогах міста.

Як повідомляє molbuk.ua з посиланням на відповідну постанову в Єдиному реєстрі судових рішень, до Шевченківського районного суду Чернівців надійшла адміністративна справа про притягнення до адміністративної відповідальності Володимира Бешлея.

Посадовця звинувачують у вчиненні адміністративних правопорушень – зокрема, в порушенні правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт.

Водночас у судовій постанові вказано, що протокол про адмінправопорушення, який надійшов до суду, не відповідає вимогам законодавства. Зокрема, протокол не підписаний Володимиром Бешлеєм, у документі відсутні відомості, що він ознайомлений з цим протоколом.

Окрім того, до матеріалів справи про адмінправопорушення не прилучено жодних відомостей, які підтверджують те, що Бешлей є директором департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради та які посадові обовязки на нього покладені. До матеріалів справи не прилучено його посадову інструкцію.

11 січня 2019 року Шевченківський районний суд вирішив адміністративну справу про притягнення до відповідальності посадовця за ст. 140 ч.4 Кодексу України про адміністративні правопорушення повернути до Управління патрульної поліції Чернівців, для належного оформлення.

Також наразі відомо, що 22 січня у суді відбувся автоматичний розподіл цієї судової справи між суддями. Згідно з ним, було обрано головуючим суддею у цій справі Галину Слободян.Джерело: Молодий Буковинець
     404


avatar