30.05.2018, 18:00

У Чернівцях можна оплатити проїзд банківською картою

У Чернівцях можна оплатити проїзд банківською картою
У Чернівцях можна оплатити проїзд банківською картою

Ощадбанк і Visa почали впроваджувати безготівкову систему оплати проїзду в муніципальному громадському транспорті Чернівців.

Так, жителі та гості міста зможуть розплачуватися за проїзд за допомогою безконтактних банківських карт, муніципальної Карти чернівчанина і NFC-пристроїв. Меморандум про співпрацю в рамках проекту «Розумне та безпечного місто - Чернівці-2020» банк і платіжна система підписали сьогодні, 30 травня.

Протягом декількох місяців всі міські тролейбуси будуть оснащені мобільними валідаторами. Пристрої будуть перебувати у кондуктора.

Два роки тому в місті було запущено Карти чернівчанина. Це банківський «пластик» для пільгових категорій населення, які сьогодні використовують 11 тисяч городян. Реалізація проекту «Електронний квиток» дозволить використовувати їх для оплати в транспорті.

Впровадження електронного квитка є вкрай важливим для Чернівців, оскільки це не тільки поліпшення комфорту для мешканців, але і можливість упорядкувати ринок пасажирських перевезень, встановити економічно обґрунтований тариф на проїзд в громадському транспорті та забезпечити пільги на проїзд громадянам, яким держава і суспільство гарантує таке право. - сказав Олексій Каспрук, міський голова Чернівців.
 

Раніше платіжна система Visa вже почала реалізовувати аналогічний проект в інших містах (наприклад, Житомир та Тернопіль).

У транспорті міст встановлені стаціонарні валідатори для оплати проїзду картами.     417


Новини по темі:avatar