16.08.2018, 20:24

У Чернівцях мікроавтобус провалився у яму

У Чернівцях мікроавтобус провалився у яму
У Чернівцях мікроавтобус провалився у яму

У Чернівцях на вулиці Квітки-Основ’яненка  мікроавтобус провалився у яму. Витягували його за допомогою спецтехніки. Хто відповідальний за те, що сталося та коли ліквідують наслідки  – читайте у нашому матеріалі.

Так зараз виглядає місце, звідки кілька годин тому витягли мікроавтобус.

ВАЛЕРІЙ БІЛИК, ОЧЕВИДЕЦЬ: «Бус провалювався-провалювався-провалювався потрошки дві години. Дзвонили-дзвонили, додзвонитися нікому. Через чотири години як цей бус тут пробув приїхав кран, приїхала ще одна велика машина. Зачепили його, підняли і з горем пополам витягли. Мережі зношені, цією вулицею ці провали йдуть щороку по кілька разів. Постійно десь чи прориває воду, чи засипає каналізацію.»

АНАТОЛІЙ ЧАБАН, КЕРІВНИК КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»: «Там труба зі сталі, прокладена ще в 70-х роках. Швидше всього є пошкодження на цій трубі, і через це пошкодження труба протікала. Вимило каналізаційні мережі, попало в каналізаційні мережі і вимило частину грунта.»

Власник мікроавтобуса може звернутися за компенсацією.

АНАТОЛІЙ ЧАБАН, КЕРІВНИК КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»:«Ми розумієм, що збитки, які наносить своєю діяльністю підприємство «Чернівціводоканал», повинні бути компенсовані.»

Ліквідувати наслідки аварії обіцяють завтра.Джерело: Телерадіокомпанія Буковина
     301


Новини по темі:avatar