14.01.2019, 21:51

Тунель у Чернівцях не вдалось втілити у реальність, ось і команда Продана розмірковує над побудовою аеропорту в Ленківцях

Тунель у Чернівцях не вдалось втілити у реальність, ось і команда Продана розмірковує над побудовою аеропорту в Ленківцях
Тунель у Чернівцях не вдалось втілити у реальність, ось і команда Продана розмірковує над побудовою аеропорту в Ленківцях

Чернівчани обурені планами теперішньої влади, які любими методами "відмивають" собі бюджетні кошти у власні кишені. 
Один із підлеглих Василя Продана вирішив сьогодні розповісти "плани на Чернівці" це Святослав Вишинський.
 За його словами найбільша візія нової влади -  це  будівництво нового авіавокзалу в Ленківцях зі злітною смугою довжиною 2,5 км.
 "Проект, який оцінюють у суму 500 млн. грн., п’яту частину якого може профінансувати міський бюджет (решта – коштом концесіонера або держави), на тлі схожих ініціатив в інших регіонах України вже не виглядає утопічно. Радше – є необхідністю, адже нова смуга дозволить не лише збільшити технічні можливості чернівецького аеропорту, але й звільнить величезні і дороговартісні площі землі під житлову забудову між районами Проспекту і Гравітону.",- написав Святослав Вишинський.

Натомість радник екс-мера Чернівців Ірина Каримова прокоментувала у facebook цю новину.
"Знищити аеропорт у Чернівцях будівництвом тунелю не вдалося. Продан&Ковалюк роблять другу спробу: беруться перенести аеропорт у Ленківці! А оплатить перенесення летовища майбутній його концесіонер та громада! Копійки ж - якісь півмільярда гривень. Тунель он аж на цілих 2 мільярда гривень тягнув.",- написала Ірина.

За словами пані Карімової  у Ленківцях вільної земельної ділянки для будівництва аеропорту немає. 


"Якщо навіть схематично перенести  на карту  земельну ділянку діючого аеропорту, то доведеться пересилити усіх ленківчан, включаючи багаторічну депутатку Любов Сорохан.

Усякі спроби втиснути новий аеропорт  поблизу вулиці Коломийської, де вже безуспішно намагався будувати житло підприємець Жаровский та атовці, також утопія. Частина цієї земельної ділянки перебуває під охороною закону як археологічна спадщина. 
Отак напоролася на айсберг у Ленківцях, за версією придворного філософа запроданців,- «найамбітніша візія нової влади», метою якої було не стільки збільшити технічні можливості чернівецького аеропорту, як звільнити величезні і дороговартісні площі землі під житлову забудову між районами Проспекту і Гравітону. Аеропорту у Ленківцях не буде ще довго, а от земельку діючого летовища безкоштовно роздадуть  новим управителям, двірники яких дуже потребують житла. Може ще щось перепаде водоканалу,  Чернівціліфту, тролейбусному управлінню і , звичайно, ГО  атовців. Благородна ж справа.   
Ленківчани, радійте і готуйтеся. Скоро замість Ленківців буде головний транспортний хаб Південно-Західної України імені  Василя Продана. Почнуть з будівництва тролейбусної лінії імені Буреги-Сорохан, передуть до гіперлупу імені Бешлея і завершать аеровокзалом для космольотів Ковалюка."- додала Ірина Каримова     434


avatar