02.02.2019, 11:04

Свято популізму, або чому по істині чесний політик в Чернівцях приречений на провал?

Свято популізму, або чому по істині чесний політик в Чернівцях приречений на провал?
Свято популізму, або чому по істині чесний політик в Чернівцях приречений на провал?

Все ближче вибори, а тому все більше треба дати людям уяви, що у нас все добре. А справа стосується вартості за проїзд у тролейбусі та маршрутках. Чи правильним було рішення, про компенсацію проїзду у 1,5 грн, які перетворилися для чернівчан у 50 мільйонів гривень? Чи правильним буде рішення про компенсацію проїзду у маршрутках? На скільки мільйонів ще "попадуть" чернівчани? Чернівчани можуть гадати, що ці гривні в них зараз не витягують, хоча насправді вони вже витягнуті, та сплачені.

Проїзд має дорожчати, якщо чернівчани хочуть якісного сервісу, умов, та комфортного проїзду. А саме на ці 50 мільйонів мають робитися якісні європейські дороги, тротуари, дитячі садочки та школи, може тоді і платитимо європейські ціни? Не варто далеко ходити, у сусідній Польщі тролейбус коштує 3 злотих, на наші це приблизно 25 гривень. 

 

Чи здатний чернівчанин давати такі кошти за проїзд? Звісно ні, не можуть перевізники прибрати у маршрутках, поки у людей не прибрано у голові. При анонсі самого обговорення питання про підняття цін, містяни вже будуть готові виносити з ратуші керівництво міста. Адже "поводирі" їм скажуть, що ці гроші впадуть комусь у гаманець. І не важливо хто конкретно це скаже, ним буде опозиціонер. Але такі вимоги сучасності. Люди хотіли до Європи? Влада каже, спочатку ціни, потім зарплати. 

 

Чи готовий будь-хто з сучасних чернівецьких політиків, агітуючи за себе на наступних виборах сказати чернівчанам: "Я підніму ціни на проїзд, у громадському транспорті"? Питання риторичне.

Але якщо продовжувати це свято популізму, та відливати кошти у такий собі піар на колесах, завтра ми будемо віддавати перевізникам пів бюджету.  

До 2022 року ціна має бути не менше 10 гривень і не важливо хто буде мером. У чернівецькі неєвропейські голови має дійти, спочатку платиш, потім отримуєш. Допоки ми не витягнемо з кишені червонець за проїзд, доти і їхатимемо ми у розваленому тролейбусі по дорозі у ямах.

Критикунам  мабуть варто забути про нові тролейбуси, 50 з них ви зараз обкатуєте платячи за проїзд 3 гривні.

Різкого підняття цін не варто очікувати від команди Василя Продана, їм ще у наступних виборах брати участь. А от одразу після виборів до міської ради це свято популізму закінчиться і чернівчани отримають різкий ляпас реальності.

То хто перший скаже чернівчанам сувору, непопулярну, але все ж правду?

Ярослав Величко     348


avatar