16.12.2018, 12:40

Жінка-політик: цікаві факти із життя Ангели Меркель

Жінка-політик: цікаві факти із життя Ангели Меркель
Жінка-політик: цікаві факти із життя Ангели Меркель

Як досягли стрімкої кар'єри жінки-політики у світі? Сьогодні вам розповімо про канцлера Німеччини - Ангелу Меркель. Одні в захваті, а інші - обурені політикою жінки.

Жінка-фізик, яка ніколи й не мріяла бути політиком, стала однією із найсильніших  жінок планети.

Ангела Меркель є фізиком за фахом. У 1986 році канцлер є першим главою уряду з природно-науковою освітою , яка блискуче захистила дисертацію на фізичному факультеті Лейпцизького університету імені Карла Маркса.

 Із вченого-фізика в політика Меркель перетворилася випадково. У 1989 році через занепад Академії наук 35-річна Ангела вимушено стала працювати скромним оператором в штабі руху «Демократичний прорив», де пізніше зайнялася розробкою агітаційних листівок. Після падіння залізної завіси Меркель не стала повертатися в науку, а звернулася до Гельмута Коля, який займав тоді посаду канцлера і  переконала його взяти її на роботу.

Меркель отримала прізвисько «дівчинка Коля», коли канцлер Гельмут Коль в 1990 році несподівано для багатьох призначив її міністром у справах жінок і молоді.

Багато аналітиків не розуміють секрет успіху Ангели Меркель, яку вони вважають не надто харизматичною та безініціативною. Канцлер відома своїм талантом уникати конфлікти, через що деякі політичні опоненти вважають її «ні рибою, ні м'ясом».

Меркель рідко носить спідниці і сукні, віддаючи перевагу брючним костюмам і завжди виглядає непомітно та елегантно.​​​​​​​

Також мережами поширюються і плітки про канцлера, а найпопулярніша з них це те що Ангела Меркель є дочкою Адольфа Гітлера. Все почалося з того, що за безкомпромісну політику Меркель депутат від Польщі в Європейському парламенті назвав її Гітлером в спідниці ... І понеслося. У ряді ЗМІ з'явилася інформація з нібито розсекречених архівів КДБ, згідно з якою Ангелу виносила сестра Єви Браун (дружина Гітлера),- їй як говорили сенсаційні новини, було зроблено штучне запліднення розмороженої сперми самого Гітлера. Автором «експерименту», як повідомлялося, став нацистський лікар Карл Клауберга - його після Другої Світової війни називали «доктор смерті» і звинувачували в незаконних експериментах над людьми.
​​​​​​​     592


avatar