24.05.2018, 19:20

Трамп: Саміт США та Північної Кореї не відбудеться

Трамп: Саміт США та Північної Кореї не відбудеться
Трамп: Саміт США та Північної Кореї не відбудеться

Президент США Дональд Трамп повідомив лідеру КНДР Кім Чен Ину, що скасовує саміт США-КНДР.

"З огляду на надзвичайну злобу і відкриту ворожість в ваших останніх заявах, я вважаю, що проводити саміт на даний момент буде неналежно", - йдеться в листі президента США, адресованому північнокорейському лідеру.

При цьому час президент згадав північнокорейську ядерну проблему.

"Ви говорите про ваш ядерний потенціал, але наш настільки значний і могутній, що я молюся Богу, щоб (ядерну зброю США - ред.) ніколи не доведеться використовуватися", - також говориться в листі.

У той же час, за словами Д. Трампа, між ним і Кім Чен Ином вибудовувався "чудовий діалог", і такий діалог - єдине, що "має значення".

"Світ і Північна Корея особливо втратили чудову можливість для (створення - ред.) довгого світу і великого процвітання і багатства. Ця втрачена можливість - справді, сумний момент історії", - зазначив Д.Трамп.

На 12 червня 2018 року було заплановано зустріч президента США Д. Трампа з Кім Чен Ином в Сінгапурі. Раніше Кім Чен Ин заявляв, що саміт може бути скасований, якщо США не зацікавлені в поліпшенні взаємин, а єдина мета переговорів - домогтися від КНДР денуклеаризації.     356


Новини по темі:avatar