01.12.2018, 14:05

Трамп: я не можу бути частиною цього

Трамп: я не можу бути частиною цього
Трамп: я не можу бути частиною цього

Дональд Трамп, президент США, дав інтерв’ю виданню Голос Америки, де відповідав на безліч питань, серед яких було і питання стосовно України, а точніше стосовно того, чому, на думку Трампа, Росія напала на українські судна в Азовському морі. 

Трамп зазначив, що ніхто, крім самого Путіна, не може знати, що відбувається в його голові і чого насправді він хоче, але бути частиною цього президент США не збирається. 

"Я не здатен читати його думки. Ніхто не може. Він знає, чого він прагне, але ми не можемо дозволити, щоб певні речі відбулись. Але вони відбулись. Я не можу бути частиною цього", - сказав Трамп.

Крім того він зазначив, що зустріч з президентом РФ не відбулась саме через ситуацію з моряками поблизу Керченської протоки, але повідомив, що в найближчий час вона все-таки відбудеться. 

"Через те, що відбулося в Україні, кораблі та моряки, час для зустрічі не був вдалим. Але я з ним зустрінусь. Мені здається, що у нас дуже хороші відносини, і думаю, що у нас і надалі будуть дуже хороші відносини з Росією, Китаєм та усіма іншими. Я вважаю це важливим. Я зустрінусь із ним у належний час", - повідомив Дональд Трамп.     310


avatar