16.06.2018, 10:01

Тероризм і агресія. Держдеп попередив американців про небезпеку поїздок до Росії і окупованого Криму

Тероризм і агресія. Держдеп попередив американців про небезпеку поїздок до Росії і окупованого Криму
Тероризм і агресія. Держдеп попередив американців про небезпеку поїздок до Росії і окупованого Криму

Держдеп США опублікував для своїх громадян нові рекомендації про поїздки в Росію і окупований Крим.

Як йдеться на сайті відомства, американцям рекомендують переглянути свої рішення щодо поїздок на територію Російської Федерації, в тому числі для відвідування Чемпіонату світу-2018 з футболу.

Відзначається, що в деяких регіонах країни існує підвищений ризик тероризму, агресії і переслідувань.

Американцям радять не їздити в регіон Північного Кавказу, в тому числі в Чечню і на Ельбрус "через громадські хвилювання і прояви тероризму", а також в окупований РФ український Крим "через іноземну окупацію і зловживання повноваженнями окупаційною владою".

У документі говориться, що на півострові зберігається значна військова присутність РФ. В Держдепі підкреслили, що уряд США не може гарантувати своїм громадянам безпеку на території півострова, так як держслужбовцям США заборонено їздити в Крим.

У Держдепі додали, що терористичні угруповання можуть планувати напади в Росії. Мішенями терористів можуть стати туристичні місця, транспортні вузли, ринки/торгові центри і органи місцевого самоврядування.

"З 14 червня по 15 липня 2018 року в Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Сочі, Волгограді, Єкатеринбурзі, Калінінграді, Нижньому Новгороді, Ростові-на-Дону, Самарі і Саранську пройдуть ігри Чемпіонату світу з футболу-2018. Масштабні міжнародні заходи, такі як Чемпіонат світу, є привабливою мішенню для терористів ", - йдеться на сайті відомства.

У Держдепі уточнили, що терористи можуть намагатися атакувати місця проведення таких заходів, незважаючи на посилені заходи безпеки на мундіалі.

Також звертається увага на випадки жорстокого поводження з боку правоохоронних органів Росії і затримання іноземців.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року проходить в Росії з 14 червня по 15 липня. Мундіаль вперше проводиться в Росії і в Східній Європі загалом.

Правозахисна організація Amnesty International застерегла світових політиків від приїзду в Росію на Чемпіонат світу з футболу, оскільки Москва може використовувати такі візити в пропагандистських цілях.

У МЗС Польщі опублікували довідник з рекомендаціями для польських уболівальників під час відвідин Чемпіонату світу з футболу-2018 в Росії. Серед іншого, в документі йдеться про загрозу терактів і рекомендується не відвідувати окупований Крим.Джерело: https://nv.ua/ukr/world/countries/terorizm-i-ahresija-derzhdep-poperediv-amerikantsiv-pro-nebezpeku-pojizdok-do-rosiji-i
     350


Новини по темі:avatar