16.05.2018, 11:19

Суд у США відмовився закрити справу проти Манафорта

Суд у США відмовився закрити справу проти Манафорта
Суд у США відмовився закрити справу проти Манафорта

У США суддя Емі Берман Джексон відмовився закрити справу, порушену спецпрокурори Робертом Мюллером проти колишнього глави виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта.

Підставою для припинення справи адвокати вважають те, що воно нібито не пов'язане з розслідуванням втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Суддя округу Колумбія погодився з Мюллером, заявивши, що справа проти Манафорта не є неприйнятним, не дивлячись на те, що не пов'язане з виборами безпосередньо.

Манафорт звинувачується в зв'язку з його лобістської роботою на колишнього президента України Віктора Януковича в період перед початком його роботи керівником кампанії Трампа в середині 2016 року.

Звинувачення проти Манафорта включають змову з метою відмивання грошей, обман уряду США і відмова від реєстрації в якості лобіста іноземного уряду.

Сторона Манафорта заявляла, що справа має бути закрита на тій підставі, що Манафорт мав бізнес в Україні мінімум за два роки до виборів 2016 року.

Суддя Джексон вказав, що для розслідувачів «логічно і доречно» з'ясувати стосунки Манафорта з колишнім президентом України Віктором Януковичем.     107


Новини по темі:avatar