21.05.2018, 13:40

США згодні зупинити торгову війну з Китаєм

США згодні зупинити торгову війну з Китаєм
США згодні зупинити торгову війну з Китаєм

Міністр фінансів США Стівен Мнучін і головний економічний радник президента Дональда Трампа Ларрі Кудлоу заявили, що угода, досягнута учасниками переговорів, створило основу для усунення дисбалансів у торгівлі в майбутньому.

«Ми припиняємо торгову війну. Зараз ми домовилися призупинити тарифи, поки ми намагаємося діяти в рамках обіцянки », - сказав Мнучін.

Пекін і Вашингтон заявили, що будуть продовжувати говорити про спеціальні заходи, згідно з якими Китай буде імпортувати більше енергії і сільськогосподарських товарів з США, щоб закривати щорічний дефіцит торгівлі товарами і послугами в розмірі $ 335 млрд (Китай).

Під час початку переговорів в цьому місяці Вашингтон зажадав від Китаю скоротити торговий дефіцит між двома країнами не менше ніж на $ 200 млрд до 2020 року.

До кінця 2018 року США оцінювали свій торговий дефіцит з Китаєм в $ 375 млрд.

Проте, Кудлоу зазначив, що занадто рано зациклюватися на цифрі в $ 200 млрд.

«Деталі будуть незабаром доступні. Поки що інформація не точна », - сказав він.

Пекін погодився вжити заходів щодо істотного скорочення дефіциту і запропонував провести структурні реформи, такі як зниження тарифів і нетарифних бар'єрів, що дозволить США експортувати товари на мільярди доларів більше.     363


Новини по темі:avatar