06.06.2018, 11:11

Штайнмаєр: "Північний потік - 2" є приватною ініціативою

Штайнмаєр: "Північний потік - 2" є приватною ініціативою
Штайнмаєр: "Північний потік - 2" є приватною ініціативою

Вчора на зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що газопровід "Північний потік-2" є приватною ініціативою. Про це повідомляє "Польське радіо".

"На питання про загрозу для європейської солідарності і безпеки, яку несе російсько-німецький проект газопровід" Північний потік-2 ", президент Німеччини відповів, що це приватна ініціатива", - йдеться в повідомленні.


Президент Польщі Анджей Дуда, в свою чергу, зазначив, що питання "Північного потоку-2" - це питання енергетичної безпеки Європи і повідомив, що Варшава реалізує власні газові проекти, щоб гарантувати газову безпеку собі і своїм сусідам.

"Ми переконані, що мова також йде про інтереси Європи як єдиного цілого, тому що ми не хочемо такої ситуації, коли є велике домінування російського постачальника - перш за все" Газпрому ", - заявив Дуда.


Президент Німеччини Штайнмаєр зазначив, що під час розмови з президентом РФ Володимиром Путіним канцлер ФРН Ангела Меркель підняла питання України:

"Мова йде про те, щоб розвіяти побоювання Польщі та України, що гілка" Північного потоку-2 "призведе до припинення транзиту газу через територію України. Варто знайти рішення, яке дозволить утримати транзит газу через Україну".     429


Новини по темі:avatar