30.05.2018, 09:39

Росія відмовилася визнати висновки розслідування аварії MH-17

Росія відмовилася визнати висновки розслідування аварії MH-17
Росія відмовилася визнати висновки розслідування аварії MH-17

Постпред Росії в ООН Василь Небензя заявив, що Кремль не прийме "безпідставних висновків" слідчої групи про причетність Росії до краху малайзійського Boeing 777 MH-17.

Ця заява Небензя зробив на засіданні Ради безпеки по ситуації на Україні.

"Ми підтверджуємо нашу готовність надавати всіляке сприяння по-справжньому транспарентності і незалежного розслідування і не можемо прийняти безпідставних висновків. З огляду на те, якими поганими методами працюють сьогодні окремі держави, ми можемо довіряти тільки тим розслідуванням, повноправним учасником яких є Росія", - сказав поспред .

24 травня Вілберт Пауліссен, керівник відділу кримінальних розслідувань національної поліції Нідерландів, заявив, що літак Boeing 777-200ER авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс MH17 за маршрутом Амстердам-Куала-Лумпур 17 липня 2014 року, був збитий над східною Україною російською ракетою.

За його словами, ця ракета "Бук" була на озброєнні 53-й курської зенітної ракетної бригади військ протиповітряної оборони Сухопутних військ Російської Федерації, таємно діяла в Донбасі (ту ж інформацію раніше публікувала експертна група Bellingcat). 

Пауліссен підкреслив:

"Всі транспортні засоби в колоні, де знаходилася ця ракета, були частиною російських збройних сил".     343


Новини по темі:avatar