26.04.2018, 19:47

Росія не виконуватиме резолюцію ПАРЄ по Україні, - депутат Держдуми

Росія не виконуватиме резолюцію ПАРЄ по Україні, - депутат Держдуми
Росія не виконуватиме резолюцію ПАРЄ по Україні, - депутат Держдуми


Росія не виконуватиме резолюцію парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) по Україні. Про це в коментарі "112 Україна" повідомив депутат Держдуми РФ, голова думського комітету у закордонних справах Леонід Слуцький в кулуарах ПАРЄ.

На питання журналіста, коли Росія буде виконувати резолюцію ПАРЄ по Україні, Слуцький відповів: "Ніколи".

Російський депутат зазначив, що на засіданні комітету ПАРЄ він буде відстоювати "позицію конструктивної співпраці Росії і Ради Європи.

У той же час народний депутат України від БПП Олексій Гончаренко, який також знаходиться на засіданні ПАРЄ, заявив, що на засіданні комітету ПАРЄ Слуцький озвучив, що турбує Росію, "а саме, що їх немає, що без них вибирають суддів ЄСПЛ, без них обиратимуть через рік генерального секретаря Ради Європи, це неправильно і щоб їх повернули без санкцій ".

"Я підкреслив, що вважаю це обурливим, і я протестую формально, я вимагав внести це в стенограму, проти взагалі присутності пана Слуцького (на засіданні комітету ПАРЄ), тому що це людина, яка звинувачується в сексуальних домаганнях в самій Росії, який отримав медаль від окупаційної адміністрації Криму, який отримав орден Кадирова в Чечні, який знаходиться під санкціями з боку міжнародного співтовариства, який був 6 разів згаданий в корупційному доповіді за свої дії. Таким чином, будь-яка його присутс твие - це вже образа і неприпустимо для Ради Європи ", - підкреслив Гончаренко.

Він додав, що сьогодні, 26 квітня, ніяких рішень в ПАРЄ прийнято не було. Єдине рішення, яке було прийнято - був встановлений дедлайн 15 травня для тих національних делегацій і політичних груп, які ще не подали свої пропозиції. Оммечается, що наступне засідання комітету ПАРЄ відбудеться 1 червня.     108


Новини по темі:avatar