28.05.2018, 09:38

Росія не буде «покірно приймати» звинувачення в катастрофі МН17 - посол РФ

Росія не буде «покірно приймати» звинувачення в катастрофі МН17 - посол РФ
Росія не буде «покірно приймати» звинувачення в катастрофі МН17 - посол РФ

Росія не має наміру «покірно приймати бездоказові звинувачення» в катастрофі малайзійського Boeing в липні 2014 року, заявив посол РФ в Австралії Григорій Логвинов.

Про це він сказав, коментуючи рішення австралійського уряду разом з урядом Нідерландів висунути проти Росії офіційні звинувачення в причетності до краху авіалайнера і залучити Москву до міжнародної відповідальності,.

«Австралійська влада в особі прем'єр-міністра Малколма Тернбулла і міністра закордонних справ Джулі Бішоп безапеляційно підтримали більш ніж спірні висновки Спільної слідчої групи (ССД), більш того, зажадали, щоб Росія стала на« покаяння »і погодила« суму компенсації »жертвам катастрофи рейса МН17, - сказав посол. - Своє ставлення до якості роботи ССД ми вже неодноразово висловлювали. Вся наша аргументація багаторазово доводилася до відома світової громадськості ».

«Не дивлячись ні на що, все наші пропозиції про спільну серйозної, солідної, професійної роботи відкидаються з порога. У наявності знайомий почерк, грубий, сокирний алгоритм. Організовуються брудні провокації, заздалегідь визначається винна сторона. Так зване розслідування ведеться майже виключно на основі інформації соцмереж і деяких міжнародних НУО, давно заплямували себе фальшивками, примітивними підтасуваннями і так далі », - заявив російський дипломат.Джерело: ТАСС
     409


Новини по темі:avatar