29.11.2018, 00:58

Президентські вибори у Грузії. Вже відомо ім'я лідера на перемогу - це жінка

Президентські вибори у Грузії. Вже відомо ім'я лідера на перемогу - це жінка
Президентські вибори у Грузії. Вже відомо ім'я лідера на перемогу - це жінка

 Центральна виборча комісія Грузії ​​оприлюднила перші дані підрахунку голосів підсумків другого туру президентських виборів. 

За результатами підрахунку понад 38% голосів, лідером є незалежний кандидат Саломе Зурабішвілі, яку підтримує партія "Грузинська мрія".Вона набирає 57,6% (333445 голосів). Її суперник Григол Вашадзе, який є представником опозиційної партії "Єдиний національний рух" набирає 42,4% (245246 голосів).

У той же час Ехо Кавказу повідомляє , що на виборчих дільницях в Гурджаані, Ахалцихе, Батумі, Зугдіді і Тбілісі відбувалися фізичні протистояння, в яких також постраждали і журналісти. За його свідченнями, мартійні координатори "Грузинської мрії" намагалися перешкодити зйомкам.

Вибори президента прокоментував також екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі. Він закликав своїх прихильників не визнавати результати другого туру виборів, які проходили в країні учора, 28 листопада 2018 року.

"Ми переходимо у режим масової громадянської непокори. Закликаю поліцію стати на бік народу, закликаю збройні сили не виконувати незаконні накази. Я також закликаю здорову частину державного апарату дистанціюватися від кримінального угруповання, яке захопила країну", - заявив екс-президент.

Михайло Саакашвіля також зазначив, що збирається повернутися в Грузію, незалежно від того, чим це може йому загрожувати      284


avatar