04.06.2019, 16:05

Полетіли, покійнички: як російські авіакомпанії «піклуються» про пасажирів

Полетіли, покійнички: як російські авіакомпанії «піклуються» про пасажирів
Полетіли, покійнички: як російські авіакомпанії «піклуються» про пасажирів

Російський авіаперевізник «Перемога»  опублікувала на своїх сторінках в соцмережах пост, що пояснює, чому лоукостер не дозволяє пасажирам міняти місця в літаках компанії. 

Однією з причин заборони є полегшення процесу впізнання трупів після авіакатастроф.

«У списках зареєстрованих пасажирів вказуються і місця в салоні, тому сидіти на своєму місці важливо і для подальшого впізнання», - вказує «Перемога» в пості, який зник з соцмереж буквально через годину після появи.

Але, як відомо, інтернет пам'ятає все.  Користувачі скопіювали текст і опублікували його на своїх сторінках.

Деякі з них прокоментували пояснення «Перемоги» словами «Дуже оптимістичний другий момент. Ну що, покійнички, полетіли», «Будь-яка посадка з «Перемогою» - перемога» і «Спасибі, буду мати на увазі».

На пост «Перемоги» звернули увагу і блогери, і кілька інтернет-видань, в тому числі портал Travel.ru, який раніше не раз критикував лоукостера за «межуючу з садизмом» практику розсаджування пасажирів, через що авіакомпанія зверталася до суду.

ЗМІ звернулися за роз'ясненнями, чи є таке пояснення заборони офіційною позицією «Перемоги». Прес-секретар авіакомпанії Олена Аттиковий повідомила, що «це позаштатний SMM», подякувала за повідомлення, після чого пост про пересадку зник.

Відзначимо, що в офіційних правилах повідомляється, що пасажирам заборонено мінятися місцями на борту літака без вказівки причин.

 

Джерело - 9 канал     116


avatar