31.01.2022, 07:00

«Ні кроку більше» - Франція попередила Росію

«Ні кроку більше» - Франція попередила Росію
«Ні кроку більше» - Франція попередила Росію

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що подальше ескалація Росією ситуації в Україні може дуже дорого коштувати РФ. Про це повідомляє видання «Букви», посилаючись на видання BFMTV.

Глава французької дипломатії повідомив, що стратегія Парижа базується на принципах діалогу, солідарності з Україною та твердості з Росією.

«Будь-яке подальше посягання на територіальну цілісність України матиме величезні наслідки. Це не може бути заявлено чіткіше. Моя німецька колега сказала: «Ні кроку більше!», і я роблю цей вираз своїм», – наголосив Ле Дріан.

Глава МЗС Франції додав, що будь-яка помилка Путіна спричинить серйозні наслідки та призведе до потужних санкцій. Він зауважив, що вся Європа є єдиною у цьому питанні.

Ле Дріан додав, що основною проблемою російськооо президента є те, що він хоче контролювати своє «ближнє зарубіжжя», розширити «зону впливу» і вважає Україну частиною РФ.

«Наші відповіді на російські заборони мають на меті відкрити дискусії з Росією, щоб отримати новий порядок безпеки та стабільності в Європі», – резюмував Жан-Ів Ле Дріан.     231


avatar