05.06.2018, 09:20

Мюллер звинуватив Манафорта в тиску на свідків

Мюллер звинуватив Манафорта в тиску на свідків
Мюллер звинуватив Манафорта в тиску на свідків

Спецпрокурор США Роберт Мюллер, який розслідує передбачуване втручання Росії у вибори президента США, в понеділок, 4 червня, звинуватив колишнього главу передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта в тиску на свідків.

За даними спецпрокурора, Манафорт і один з його помічників "неодноразово" намагалися встановити контакт з двома свідками - зокрема, по телефону і за допомогою месенджера. Імена свідків, як і помічника, не розголошуються (в судових документах помічника Манафорта називають "персоною А").

Про це повідомляє DW.

Мюллер звернувся до представника окружного суду США в окрузі Колумбія з проханням відкликати рішення про домашній арешт Манафорта, оскільки екс-глава передвиборного штабу Трампа порушив умови свого утримання.

Пол Манафорт очолював передвиборний штаб Трампа з червня по серпень 2016 року. У жовтні 2017 року проти нього було висунуто звинувачення в тому, що він на протязі декількох років лобіював інтереси президента України Віктора Януковича і Партії регіонів, але не був зареєстрований в США в якості "іноземного агента", а також ухилявся від сплати податків.

У лютому нинішнього року Манафорта звинуватили також у відмиванні через офшорні рахунки до 30 мільйонів доларів за допомогою його ділового партнера Ріка Гейтса. Екс-глава передвиборного штабу Трампа відмовляється визнати свою провину.     326


Новини по темі:avatar