25.04.2018, 15:42

MIT опублікував сценарії знищення біткоіни

MIT опублікував сценарії знищення біткоіни
MIT опублікував сценарії знищення біткоіни

В статті Массачусетського технологічного інституту (MIT) під назвою «Давайте знищимо біткоіни» автор Морган Пек представив три сценарії, які можуть привести до знищення біткоіни.

На думку Пека, першим таким сценарієм є створення урядами різних країн національної віртуальної валюти, які в підсумку можуть привести до різкого падіння попиту на криптовалюта.

За іншим сценарієм до краху біткоіни може привести загальна токенізація, коли економічна активність перейде в глобальну систему масового бартеру, в якій майже всі компанії будуть випускати свої маркери, при цьому спеціальна система дозволить обмінювати активи на потрібні для проведення транзакцій.

Третя стратегія Моргана Пека пов'язана з відомою соціальною мережею Facebook. На його переконання, Facebook може запустити масштабну багаторівневу атаку на реалізацію віртуальної валюти. По-перше, компанія створить електронний гаманець, який буде інтегрований в пакет продуктів соцмережі, що підштовхне користувачів надати величезний контроль Facebook над системою біткоіни. По-друге, компанія може таємно запустити видобуток криптовалюта.

Після того, як біткоіни міцно увійде в набір продуктів Facebook, компанія отримає можливість використовувати свій вплив, щоб змусити користувачів прийняти свою версію криптовалюта, відмовившись від біткоіни. Це в підсумку і призведе до загибелі біткоіни.     136


Новини по темі:avatar