23.06.2018, 03:38

Дональд Трамп забув про фото, які його розчулили і знову сказав, що мігранти несуть загрозу

Дональд Трамп забув про фото, які його розчулили і знову сказав, що мігранти несуть загрозу
Дональд Трамп забув про фото, які його розчулили і знову сказав, що мігранти несуть загрозу

Президент США Дональд Трамп у середу, 20 червня, підписав указ, який скасовує політику розділення сімей нелегальних мігрантів. Розповів, що його розчулили фото дітей. 

Та вже вчора, 22 червня він знову заговорив про загрозу зі сторони іммігрантів. 

«Ми повинні підтримати південний кордон! Ми не можемо допустити того, щоб нашу країну заполонили незаконні іммігранти. А демократи розповідають свої фальшиві історії про співчуття, горе та печаль тільки тому, що надіються, що це їм допоможе на виборах» - заявив президент США Дональд Трамп. 

Нагадаємо, від своїх батьків було відділено близько 2500 дітей. 

Прагнучи протистояти інтенсивній критиці своєї прикордонної політики, Трамп запропонував сім'ям американців, убитих незареєстрованими іммігрантами, розповісти свої історії про "постійне відокремлення" від близьких.

 

"Це історії про те, що демократи та люди, які слабкі у питаннях імміграції, вони не хочуть обговорювати, не хочуть чути, не хочуть бачити, про них не хочуть говорити", сказав Трамп 22 червня в Білому домі.

 «Американці постійно відокремлюються" від родини нелегальними іммігрантами.

Ми зібралися сьогодні для того, аби почути жертв нелегальної міграції» - заявив Трамп. 

«Ви знаєте, ви чуєте іншу сторону. Але ви ніколи не чуєте цієї сторони. Ви не знаєте, що відбувається. Це американських громадян постійно відокремлюють від своїх близьких. Постійно! 

Слово "постійно" - це слово, про яке ви повинні думати. Постійно. Вони не розділені на день чи два дні, вони постійно розділені, тому що вони були вбиті злочинними незаконними іноземцями ". - зазначив президент США.

Трамп і багато хто з членів сім'ї, які виступили з критикою, назвали одностороннім висвітлення ЗМІ, яке не зосереджується на їхніх історіях.

"Моє розлучення є постійним", - сказала  Мішель Вілсон-Рот, чия дочка Сара Роута була убита в 2016 році особою, яка в країні нелегально, і яка, як стверджувалося, випила. "Сара вже ніколи не повернеться додому".

Подібних історій було багато.

Крім того ні сам Трамп, ні члени сім'ї ніяк не згадали про політику, яку він змінив у середу щодо відокремлення дітей від своїх батьків на невизначений час, якщо сім'я нелегально перетинає кордон.

Що стосується першої леді Сполучених Штатів - Меланію Трамп піддали критиці за куртку, в якій вона раніше цього ж дня поїхала в центр утримання дітей нелегальних мігрантів в Техасі. На задній стороні був напис: "Мені правда все одно, а вам?"Джерело: The Washington Post
     338


avatar