04.12.2020, 07:27

Кожні 9 секунд COVID-19 забирає одне життя

Кожні 9 секунд COVID-19 забирає одне життя
Кожні 9 секунд COVID-19 забирає одне життя

Через COVID-19 вже померли понад 1,5 мільйона людей, причому, в середньому, щотижня кожні 9 секунд повідомляється про ще одну смерть від коронавірусу. Про це повідомляє REUTERS.

Що стосується вакцинації - вона повинна розпочатися в грудні в декількох розвинених країнах.

Лише за останні два місяці від COVID-19 померло півмільйона людей, що свідчить про те, що тяжкість пандемії ще далеко не закінчена.  Близько 65 мільйонів людей у ​​всьому світі заразилися цією хворобою, і країна, яка найбільше постраждала, США, в даний час вже бореться з третьою хвилею коронавірусних інфекцій.

Щодня у світі помирає близько 10 тисяч людей, однак ця цифра постійно збільшується. 

Багато країн світу в даний час борються з другою і третьою хвилями, навіть більшими, ніж перша, встановлюючи нові обмеження у повсякденному житті.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, за майже рік новий коронавірус спричинив більше смертей, ніж туберкульоз, і майже в чотири рази перевищив кількість смертей через малярію.

Роберт Редфілд, керівник Центру з контролю та профілактики захворювань США, попередив у середу, що пандемія створить жахливу кризу в галузі здоров'я США ще протягом наступних кількох місяців, перш ніж вакцини стануть широко доступними.

«Я насправді вважаю, що це буде найскладніший час в історії охорони здоров'я цієї нації», - сказав Редфілд у прямому ефірі, проведеному Фондом Торгової палати США.

Нагадаємо, у середу, 2 грудня 2020 року Британія стала першою країною, яка затвердила кандидата на вакцину, розроблену німецькими компаніями BioNTech та Pfizer Inc, випередивши решту країн світу в гонці розпочати важливу програму масового щеплення.

Однак, як очікується, поставки будуть дуже обмеженими на ранніх стадіях, а це означає, що кожна країна, яка хоче розпочати масову вакцинацію, повинна мати пріоритети на основі факторів ризику.     866


avatar