04.06.2018, 16:44

Кім Чен Ин поміняв військове керівництво КНДР

Кім Чен Ин поміняв військове керівництво КНДР
Кім Чен Ин поміняв військове керівництво КНДР

Глава КНДР Кім Чен Ин змінив трьох представників вищого військового командування країни напередодні саміту зі Сполученими Штатами в Сінгапурі.

Про це повідомляє південнокорейське видання Yonhap з посиланням на джерела в розвідці Республіки Корея.

Північнокорейський лідер звільнив міністра народних збройних сил КНДР Пак Ен Сіка, керівника Генштабу Корейської народної армії Лі Мен Су, а також начальника головного політичного управління армії Північної Кореї Кім Чон Гака.

Їх місця зайняли, відповідно, заступник міністра народних збройних сил Але Гван Чхоль, заступник начальника генштабу Лі Ен Гіль і екс-голова пхеньянського комітету Трудової партії Кореї Кім Су Гіль.

"Схоже, що Північ представив нові фігури на тлі змін в міжкорейських відносинах і ситуації на Корейському півострові, оскільки попереднім посадовим особам не вистачало гнучкості в мисленні. Зокрема, Але Гван Чхоля вважають поміркованою людиною", - розповіли джерела видання.

Перестановки у вищому військовому командуванні можуть бути спрямовані на приборкання військових, які можуть заперечувати проти угоди про денуклеаризацію, яку лідер Кім Чен Ин може укласти під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

Інше джерело припускає, що зміна керівництва збройними силами може являти собою омолодження кадрів.
      82


Новини по темі:avatar