29.06.2018, 16:59

Катастрофа MH17: стало відомо, хто відповість перед судом

Катастрофа MH17: стало відомо, хто відповість перед судом
Катастрофа MH17: стало відомо, хто відповість перед судом

Про це стало відомо завдяки висновкам, які прийняла Європейська Рада на засіданні у Брюсселі, повідомляють європейські ЗМІ.

Так, Європейська Рада підтвердила абсолютну підтримку резолюції Радбезу ООН № 2166 про падіння рейсу MH17. Вона закликає РФ прийняти відповідальність, а також повністю сприяти всім спробам встановити істину, справедливість і провину (в авіакатастрофі, – ред.)", – йдеться в документі.

Ще 24 травня представники об'єднаної слідчої групи з розслідування катастрофи літака "Боїнг 777" оприлюднили проміжні результати розслідування катастрофи, в небі над Донбасом. Дані слідчих підтверджують, що літак рейсу МН17 збито з установки "Бук", яка в липні 2014 року потрапила на окуповану територію Донбасу з території Росії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд Нідерландів заявив, що не бачить підстав для залучення України до відповідальності за катастрофу літака рейсу MH17 в небі над Донбасом. Відомо, що його збили з російського ракетного комплексу "БУК", через незакритий повітряний простір, про що офіційно були повідомлені депутати нижньої палати парламенту Нідерландів.

Згідно інформації, на підставі доповіді Нідерландської консультаційної ради з питань безпеки, результатів кримінального розслідування JIT, інформації з відкритих джерел, і власного дослідження питання, в тому числі юридичного, на думку уряду в даний час немає юридичних підстав для залучення України до відповідальності.Джерело: https://znaj.ua/society/katastrofa-mh17-stalo-vidomo-hto-vidpovist-pered-sudom
     306


avatar