27.05.2018, 09:19

Ізраїль завдав нового удару по сектору Газа

Ізраїль завдав нового удару по сектору Газа
Ізраїль завдав нового удару по сектору Газа

Бойова авіація Ізраїлю завдала удару по військових цілях радикального палестинського руху ХАМАС на півдні сектора Газа в рамках протистояння з-за відкриття посольства США в Єрусалимі.

Про це в Twitter повідомила армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ).

"Винищувачі вразили військові цілі", - йдеться в повідомленні.

За даними ЦАХАЛ, ця військова операція є відповіддю на інцидент з проникненням палестинців на ізраїльську територію з метою пошкодити інфраструктуру безпеки. Армія Ізраїлю і надалі "сповнена рішучості виконати свою місію по захисту і забезпеченню безпеки ізраїльських цивільних осіб".

Додамо, що ЦАХАЛ також опублікував відео, на якому підозрювані проникають на ізраїльську територію, де знаходилися "близько хвилини".

"Під час проникнення підозрювані кинули [пляшки з] запальною сумішшю ... і помістили плакат з написом:" Марш повернення. Повернення на землі Палестини ", - йдеться в повідомленні.


14 травня почалися масові протести палестинців в секторі Газа. Також були й спроби під завісою диму прорватися через кордон з Ізраїлем. Головною причиною для них стало урочисте відкриття посольства США в Єрусалимі, яке відбулося внаслідок рішення американського президента Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю.     346


Новини по темі:avatar