31.01.2022, 20:41

Ізраїль де-факто визнав російську вакцину «Супутник»

Ізраїль де-факто визнав російську вакцину «Супутник»
Ізраїль де-факто визнав російську вакцину «Супутник»

Російські туристи, які щеплені вакциною «Спутник», тепер можуть подорожувати до Ізраїлю. Про це повідомляє ізраїльське видання «Вести».

МОЗ Ізраїлю затвердило правила в'їзду в країну, про що стало відомо у понеділок, 31 січня.  

Проте є одна умова: наявність результатів серологічного дослідження, проведеного в російських лабораторіях, визнаних міністерством охорони здоров’я Ізраїлю.

На спрощення порядку в'їзду для росіян наполягав Міністр туризму Йоель Развозов.  Він домагався зняття обмежень і навіть спеціально вирушив із робочим візитом до Москви для обговорення процедури з представниками російської влади.

Однією з умов російської сторони було проведення аналізів до вильоту до Ізраїлю, а не після прибуття в країну, як того вимагав Ізраїль.

Домовленостей досягли, тож згідно з ними громадянин Росії, який планує відвідати Ізраїль, зможе завантажити в онлайн-систему МОЗ Ізраїлю результати серологічного дослідження. Таким чином Ізраїль де-факто визнає російську вакцину «Супутник».

Зазначається, що дана вакцина досі не набула офіційної сертифікації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ - WHO).     244


avatar