22.10.2018, 06:32

Горбачов: якщо США не знають, що треба робити, я можу їм підказати

Горбачов: якщо США не знають, що треба робити, я можу їм підказати
Горбачов: якщо США не знають, що треба робити, я можу їм підказати

Помилкою «не від великого розуму» назвав екс-президент СРСР Михайло Горбачов вихід США з угоди про ракети. Про це повідомляє РБК

«Вихід США з Договору про скорочення ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) - це помилка, такими угодами потрібно дорожити», - стверджує Горбачов. ДРСМД був підписаний Михайлом Горбачовим і колишнім президентом США Рональдом Рейганом у 1987 році.

За умовами ДРСМД США і СРСР зобов'язалися знищити балістичні ракети наземного базування середньої (від 1000 до 5500 км) і малої (від 500 до 1000 км) дальності. Зараз Вашингтон стверджує, що Росія розробляє нові ракети в порушення договору. Москва звинувачення заперечує.

На думку Горбачова, рішення адміністрації президента США Дональда Трампа щодо виходу з договору «підірве всіх зусиль, які були докладені керівниками СРСР і самих США до досягнення ядерного роззброєння».

«Якщо США не знають, що треба робити, я можу їм підказати. Треба відмовитися від хвороби, яка носить назву «прагнення до невиконання підписаних договорів і угод про ядерне роззброєння» - заявив Горбачов.

Він також закликав інші країни не підтримувати рішення Вашингтона.     773


avatar