31.05.2018, 20:10

Дуров звинуватив Apple в глобальному блокуванні оновлень Telegram

Дуров звинуватив Apple в глобальному блокуванні оновлень Telegram
Дуров звинуватив Apple в глобальному блокуванні оновлень Telegram

Дуров звинуватив Apple в глобальному блокуванні оновлень TelegramApple блокує оновлення нашого застосування для iOS в усьому світі з середини квітня.

Після новини про загрози Роскомнадзора заблокувати App Store, якщо Apple не видалить з магазину Telegram, на сайті месенджера з'явилася інформація, що корпорація з Купертіно вже давно блокує оновлення додатка. А сьогодні, 31 травня, Павло Дуров звинуватив Apple в глобальному блокуванні оновлень додатків..

"На жаль, Apple блокує оновлення нашого застосування для iOS в усьому світі з середини квітня", - йдеться на сайті Telegram в розділі FAQ.

Інформацію про блокування оновлень підтвердив і творець месенджера Павло Дуров.

Apple не дозволяє Telegram оновлювати свої додатки для iOS по всьому світу з тих пір, як російськіа влада наказали Apple видалити Telegram з App Store.

Росія заборонила Telegram на своїй території в квітні, тому що ми відмовилися надавати ключі для розшифровки всіх повідомлень користувачів, - зазначив Павло Дуров.

Також він підкреслив, що Telegram зробив єдино правильний вибір, зберігши право користувачів на недоторканність приватного життя. На жаль, Apple не підтримала месенджер. У той час як росіяни становлять лише 7% від усіх користувачів Telegram, Apple блокує оновлення для всіх користувачів Telegram по всьому світу з середини квітня. Керівництво продовжує робити все можливе для вирішення цієї ситуації.

За словами Дурова, через неможливість оновлень користувачів iOS 11.4 некоректно працюють деякі функції Telegram, зокрема, стікери. Компанія Apple поки не дає ніяких коментарів. Так що невідомо, чи пов'язана блокування оновлень з вимогою Роскомнадзора.
      354


Новини по темі:avatar